П`ятниця, 20.07.2018, 03:55
Старокостянтинівська ЗОШ I-III ступенів № 6
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Лютий » 9 » Захист міні-проектів «Це цікаво знати» 2
11:02
Захист міні-проектів «Це цікаво знати» 2

    

Захист міні-проектів «Це цікаво знати»

      07 лютого у нашій школі відбувся захист міні-проектів гуманітарно-мистецького напряму «Це цікаво знати», у якому взяли участь такі учні:

  • Номінація «Українська мова» - Голюк Марія, учениця 9 класу, робота «Цікавинки моєї рідної мови» (керівник Ручківська Т.В.)
  • Номінація «Українська мова» - Кіра Богдана, учениця 9 класу, робота «Найвідоміші оратори» (керівник Ручківська Т.В.)
  • Номінація «Українська мова» - Шикера Меланія, учениця 5 класу, робота «Традиції свята Стрітення» (керівник Кухарук Н.В.)
  • Номінація «Українська мова» - Черниш Оксана, учениця 7 класу, робота «Дієприслівник як особлива форма дієслова» (керівник Прокопчук І.М.)
  • Номінація «Зарубіжна література» - Антощук Назар, учень 6 класу, робота «Традиції святкування Різдва» (керівник Матвіюк В.О.)
  • Номінація «Зарубіжна література» - Криль Марія, учениця 6 класу, робота «Антон Чехов» (керівник Матвіюк В.О.)
  • Номінація «Зарубіжна література» - Пилипчук Вікторія, учениця 6 класу, робота «Образ Прометея» (керівник Матвіюк В.О.)
  • Номінація «Зарубіжна література» - Марійчук Вікторія, учениця 7 класу, робота «Марк Твен» (керівник Матвіюк В.О.)
  • Номінація «Зарубіжна література» - Нестерова Катерина, учениця 6 класу, робота «Джек Лондон» (керівник Матвіюк В.О.)
  • Номінація «Зарубіжна література» - Гаєвська Анна, учениця 7 класу, робота «Сім`я Олександра Пушкіна» (керівник Матвіюк В.О.)
  • Номінація «Історія» - Корець Богдан та Шевчук Денис, учні 7 класу, робота «Видатні жінки Середньовіччя» (керівник Первак О.В..)
  • Номінація «Історія» - Пилипчук Вікторія та Нестерова Катерина, учениці 6 класу, робота «Видатні жінки Стародавнього світу» (керівник Первак О.В..)
  • Номінація «Історія» - Черниш Оксана та Гаєвська Анна, учениці 7 класу, робота «Видатні жінки Середньовіччя» (керівник Первак О.В..)
  • Номінація «Англійська мова» - Носаль Василь, учень 6 класу, робота «Традиційний англійський сніданок» (керівник Носаль О.В.)
  • Номінація «Англійська мова» - Цісарук Ярослав, учень 8 класу, робота «Агата Крісті – королева детективу» (керівник Мацюк І.М.)
  • Номінація «Англійська мова» - Черниш Оксана, учениця 7 класу, робота «Вулиці та площі Лондона» (керівник Мацюк І.М.)
  • Номінація «Англійська мова» - Шевчук Денис, учень 7 класу, робота «Видатні спортсмени Англії» (керівник Мацюк І.М.)
  • Номінація «Англійська мова» - Шевчук Дмитро, учень 10 класу, робота «Королівська родина Англії» Мацюк І.М.)
  • Номінація «Мистецтво» - Жук Наталія, учениця 8 класу, робота «Знаменитий палац Німеччини  - Цвінгер» (керівник Ярощук С.І.)
Переглядів: 104 | Додав: school6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту
  • Сайт Старокостянтинівського міського методичного кабінету
  • Центр оцінювання якості освіти
  • Предметні олімпіади в Хмельницькій області
  • Управління освіти Старокостянтинівської міської ради
  • Управління освіти Хмельницької міської ради
  • Copyright MyCorp © 2018Конструктор сайтів - uCoz